info@pyrodigy.com | +90 216 575 61 19
Işık Ses ve Sahne Hizmetleri

Ses Sistemi

Mekanınız ve Hedef Kitleniz ile Mükemmel Uyum

Profesyonel ses sistemleri standartların kalitesini belirler. Projesyonel bir ses sisteminde ayrıntıları doğru bir şekilde tasarlamak, mükemmel dengelenmiş ve ayarlanmış bir sistem elde etmek için yılların teknik deneyimi gereklidir. Tiyatro, canlı müzik, televizyon ve kurumsal etkinlikler dahil çok etkinlik için ekipman tedariği sağlıyoruz.

 

Işık Sistemi

Timecode Işık Tasarımları için doğru adrestesiniz

Pyrodigy, performanstan ödün vermeden benzersiz özellikler sunan, sektörün en gelişmiş ekipmanlarını kullanır. Tüm showlarımız, maksimize edilmiş görsellik için geliştirildi.

Truss Sistemleri

Özenle Tasarlanmış Güvenli ve Güvenilir Truss Çözümleri Biz öncelikle güvenilir, sağlam, kurulum ve sökme sürelerini azaltan ve etkinlik tasarımında esnek yaratıcılık sunan benzeri görülmemiş truss sistemleri kullanırız.

CAD Hizmetleri

Kesin ve Detaylı Bilgisayar Çizimleri ile Projeniz İçin Doğru Bir Yol Haritası Oluşturuyoruz Kusursuz gösteriler gerçekleştirmek, ayrıntıların doğru bir şekilde tasarlanmasıyla başlar. Bir prodüksiyonun gerçekleşeceği herhangi bir yerde, gösteri tarihinden çok önce düşünülmesi gereken çok sayıda husus vardır. Bu, en iyi, ancak doğru bir kat planı oluşturulduktan sonra başarılabilir. CAD çizimleri, etkinliğinizi veya üretiminizi bir araya getirmeye dahil olan tüm paydaşlar için önemli bir yol haritasıdır. Bu hassas çizimler; tasarımcılar, planlamacılar, üretim ortakları ve konuklar için engellerin ve bölmelerin, çıkışların, tavan yüksekliklerinin ve hemen hemen tüm diğer önemli mekansal ayrıntıların işaretlenmesine yardımcı olur.

pyrodigy

    Bilgi Telep Formu